Szkolenia Zamknięte

Szkolenia z kompetencji miękkich m.in.

 • budowanie pewności siebie
 • komunikacja interpersonalna
 • asertywność
 • wystąpienia publiczne
 • zarządzanie zespołem
 • radzenie sobie w trudnych sytuacjach
 • zarządzanie czasem
 • zarządzanie zmianą
 • obsługa sekretariatu
 • obsługa klienta
 • sprzedaż
 • windykacja
 • budowanie zespołu

Szkolenia z kompetencji twardych m.in.

 • kredyt gotówkowy
 • kredyt hipoteczny
 • obsługa systemów
 • finanse

 

Indywidualnie dobierane do potrzeb Klienta.

Kompleksowe podejście: programy szyte na potrzeby klienta.

Propozycje programów rozwojowych.

 

Szkolenia Otwarte

Jeśli nie masz potrzeby przeszkolenia kilku osób z danego tematu, tylko jedną lub dwie osoby to masz możliwość wysłania pracownika na szkolenia i czerpania z doświadczeń innych osób na podobnym stanowisku w innych firmach.

 

Przeczytaj Opinię

„Coaching z Moniką to momentami bardzo ciężka praca, ale bardzo owocna. Dzięki sesjom ruszyłam z miejsca z sukcesami. Były momenty zwątpienia ale stosowne ćwiczenia i pytania Moniki nie pozwalały wątpić w siebie i swoje możliwości. Polem każdemu kto chce odkryć swój prawdziwy potencjał.” 

Ewa

Prawnik

Przeczytaj Opinię

„Swego czasu rozmowy z Moniką dały mi wielkiego kopa i bardzo pomogły ! Monika, dzięki !” – Maciej

Maciej

Inżynier

Przeczytaj Opinię

„Rewelacyjny coach, wydawało mi się że znam siebie, a Coaching z Moniką pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy inaczej. Spotkałyśmy na pierwszej sesji z konkretnego powodu i to była najlepsza inwestycja w siebie. Odnalazłam swoją drogę, wiem w którą stronę podążam i dlaczego właśnie tam. Monika – profesjonalistka w każdym calu, podoba mi się określenie że „przenika do głębi” to prawda. Polecam wszystkim, jestem pewna że jeszcze nie raz jeszcze spotkamy się naRewelacyjny coach, wydawało mi się że znam siebie, a Coaching z Moniką pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy inaczej. Spotkałyśmy na pierwszej sesji z konkretnego powodu i to była najlepsza inwestycja w siebie. Odnalazłam swoją drogę, wiem w którą stronę podążam i dlaczego właśnie tam. Monika – profesjonalistka w każdym calu, podoba mi się określenie że „przenika do głębi” to prawda. Polecam wszystkim i jeszcze raz dziękuję Monika” 

Agnieszka

Dyrektor

 

Przeczytaj Opinię

„Sesję z Moniką spowodowały, że na wiele spraw potrafię spojrzeć inaczej. Wyznaczam cele, które realizuję i nie odpuszczam. Dzięki pracy z Moniką odkryłam w sobie wewnętrzną siłę i cechy o których wcześniej nie wiedziałam, że posiadam. Polecam sesję z Moniką.” -Ewa

Ewa

Przeczytaj Opinię

„W 2016 roku byłem klientem Pani Moniki Wojtysiak. Pracowała ze mną w ciąży do samego  przyjscia na świat swojego synka. Mówią, że „kobieta zmienną” szczególnie w ” tym czasie” Tutaj miłe zaskoczenie i pełny profesjonalizm.Opanowanie w każdym calu było mocną inspiracją przy realizacji moich celów. Jej profesjonalny warsztat ukazywał się w empatycznym podejściu, pytaniach po których musiałem mocno zastanawiać się nad  ważnymi dla mnie rzeczami. Najważniejszy był jednak efekt jaki chciałem osiągnąć i z czego się  najbardziej cieszę. Jestem też wdzięczny, że na moją prośbę dzieliła się doświadczeniem ze swojej bogatej kariery. To doświadczenie zostanie mi głeboko w sercu na wiele lat. Polecam serdecznie Panią Monikę dlatego, że za nią stoją trzy rzeczy: sukces, kompetencja i determinacja, która powoduje, że w jej obecności do celu nie idzie się a biegnie z uśmiechem na twarzy. ???? „ 

Dariusz

Kierownik

Przeczytaj Opinię

„Monika przenika do głębi. Intuicja połączona z mądrością, daje niesamowite efekty w postaci zmian. Spotkania z Moniką były możliwością przyjrzenia się z wielu stron, opuszczenia „swojego” i spróbowania „innego” podejścia w myśleniu. Dzięki temu zmiana następowała szybko i bezboleśnie :). W zmianie pomagały bardzo celne pytania, mądre i proste jednocześnie. Bardzo polecam coaching z Moniką.” 

Ania

Trener

Przeczytaj Opinię

Polecam! Mój pierwszy coach i myślę, że jedyny. Pani Monika jest odpowiedzialna, solidna, elastyczna, a co najważniejsze profesjonalna. W każdym słowie czuć pasję i energię do działania. Z niecierpliwością czekałam na kolejne spotkanie. Idealnie dobierała dla mnie zadania i mnie prowadziła. Dziękuję!!!” – Anna

Anna

Pracownik Korporacji

Przeczytaj Opinię

„Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Moniką. W bardzo miłej atmosferze można rozwiązać wiele problemów i zmotywować się do działania. Wszystko staje się takie łatwe i proste. Polecam gorocą! Naprawdę warto spróbować.” 

Paulina

Przedsiębiorca

Monika Wojtysiak

Monika Wojtysiak

Akredytowany Coach ACC ICF, Certyfikowany Trener Biznesu, Manager, Mentor, Konsultant

 

Doświadczony Trener Biznesu i Trener Sprzedaży. Certyfikowany i akredytowany Coach PCC w International Coach Federation. Prowadzę coachingi indywidualne, managerskie, zespołowe oraz grupowe. Wieloletni praktyk i dyrektor najlepszych zespołów sprzedażowych w Polsce.

Podczas szkoleń pracuję warsztatowo wykorzystując cały wachlarz dostępnych narzędzi trenerskich, coachingowych, gier, ćwiczeń. Zależy mi na tym, aby szkolenia były efektywne, ale również atrakcyjne dla uczestników. Ważni są dla mnie ludzie, dlatego dostosowuję swój warsztat do procesu grupowego.

Uważam, że każdy dzień spędzony na sali szkoleniowej to ogromne doświadczenie dla mnie, ze względu na to, że mogę wziąć stamtąd również coś dla siebie… To na sali szkoleniowej spotykam najciekawszych ludzi, tutaj tworzy się przestrzeń do otwartych dyskusji w określonym temacie, do dzielenia się swoimi doświadczeniami, wartościami, przykładami, a przede wszystkim swoją energią.

Nie ma nic piękniejszego niż po kilku latach usłyszeć: „Monika! To było jedno z lepszych szkoleń na którym byłem!, A metodę „X” stosuję do dziś i nadal się sprawdza.”

Po co czekać?

Jeśli widzisz potrzebę szkoleniową?

Jeśli wiesz, że coś nie gra, potrzebujesz diagnozy – trafiłeś w dobre miejsce.

Chcesz zwiększyć kompetencje swoim pracowników?

Chcesz zwiększyć motywację swoim pracownikom?

Chcesz usprawnić swoją firmę?

Nie czekaj – sprawa nie załatwi się sama!